Typ 2326. Mässing. Ställbar höjd. Stämplade. Ytslitage, repor, tejprester. (Höjd 111)
8 000 SEK | 2021-11-14 11:59 |
7 800 SEK | 2021-11-14 11:19 |
7 200 SEK | 2021-11-14 11:21 |
5 200 SEK | 2021-11-14 11:05 |
4 800 SEK | 2021-11-13 15:55 |
4 400 SEK | 2021-11-12 17:54 |
4 000 SEK | 2021-11-12 13:31 |
2 500 SEK | 2021-11-12 01:26 |
2 400 SEK | 2021-11-12 00:08 |
1 300 SEK | 2021-11-11 23:05 |
1 000 SEK | 2021-11-11 21:26 |
100 SEK | 2021-11-11 20:31 |
100 SEK | Startpris |