Bronserad och förgylld. Krön med infälld medaljong. Färgslitage, dekorsprickor, senare bakstycke. (126x61)
3 800 SEK | 2021-11-14 11:54 |
3 600 SEK | 2021-11-13 12:43 |
3 200 SEK | 2021-11-14 11:32 |
3 000 SEK | 2021-12-05 11:46 |
2 500 SEK | 2021-11-11 19:57 |
1 500 SEK | 2021-11-12 13:48 |
1 000 SEK | 2021-11-12 06:09 |
500 SEK | 2021-11-11 23:31 |
100 SEK | Startpris |