Björk. Dubbla hänklar. Med skuren dekor, monogram och datering. Lagningar, slitage, senare ytbehandling. (Längd 25)
10 500 SEK | 2021-12-04 19:13 |
10 000 SEK | 2021-12-02 23:42 |
9 800 SEK | 2021-11-17 15:10 |
4 400 SEK | 2021-12-02 21:08 |
2 600 SEK | 2021-12-02 20:27 |
2 200 SEK | 2021-12-02 20:05 |
2 000 SEK | 2021-12-02 19:28 |
150 SEK | 2021-12-02 19:26 |
100 SEK | Startpris |