Porträtt av hovsekreterare Jon Wetterwik och Ulrica Grevesmühl. I samtida gustavianska ramar, dekorerade med pärlbård. A tergo med skriven text. Ramar med förgyllningsslitage, ramar något skeva. (Rammått 69x59)
21 000 SEK | 2022-01-09 11:39 |
20 000 SEK | 2022-01-09 11:44 |
17 500 SEK | 2022-01-09 11:39 |
12 000 SEK | 2022-01-09 10:53 |
5 200 SEK | 2022-01-05 22:54 |
1 600 SEK | 2022-01-05 20:10 |
1 400 SEK | 2022-01-05 19:00 |
250 SEK | 2022-01-05 18:46 |
100 SEK | Start price |