Underfat av Anders Lundqvist, Stockholm. Skål av annan mästare, otydlig stämpel. Invändigt förgylld. Fat med gjuten bård. Stämplat monogram. Bulor, repor. (Höjd 7, diameter 11,5, vikt 267g.)
1 600 SEK | 2022-01-09 11:27 |
1 500 SEK | 2022-01-09 00:14 |
1 400 SEK | 2022-01-07 12:39 |
1 200 SEK | 2022-01-07 06:25 |
1 100 SEK | 2022-01-05 18:25 |
1 000 SEK | 2022-01-05 22:25 |
850 SEK | 2022-01-05 18:29 |
100 SEK | Start price |