Med handmålad dekor och förgyllning. Brätte med spetsmönster. Signerade, båda med förgyllarsignatur HP (Henry-Martin Prévost). En med målarsignatur LW. En med kantlagning/retusch. Mindre fotringsnagg. (Diameter 24,5)
4 200 SEK | 2022-01-09 11:59 |
4 000 SEK | 2022-01-09 12:11 |
3 200 SEK | 2022-01-09 10:56 |
2 400 SEK | 2022-01-09 01:02 |
2 100 SEK | 2022-01-08 18:45 |
1 800 SEK | 2022-01-09 00:19 |
1 000 SEK | 2022-01-05 23:11 |
100 SEK | Start price |