Målning på papper, biblisk scen. Lagningar, hårt färgslitage, retuscher, reducerad, uppklistrad på skiva. (104x109)
2 800 SEK | 2022-01-09 11:51 |
2 700 SEK | 2022-01-09 11:59 |
2 100 SEK | 2022-01-09 11:36 |
1 900 SEK | 2022-01-09 10:59 |
1 200 SEK | 2022-01-08 10:52 |
150 SEK | 2022-01-06 01:38 |
100 SEK | 2022-01-05 21:21 |
100 SEK | Start price |