Låda i betsad trä. Tratt av bemålad plåt. Dekorer i metall. Slitage, rost, mindre skador, går ej. (Längd 66)
1 000 SEK | 2022-01-08 20:04 |
1 000 SEK | 2022-01-09 07:24 |
900 SEK | 2022-01-09 07:05 |
800 SEK | 2022-01-05 21:08 |
700 SEK | 2022-01-07 21:38 |
100 SEK | 2022-01-05 19:54 |
100 SEK | Start price |