Bronserad, förgylld och bemålad. Krön med infälld kopparstick och sfinxer. Tvådelat glas. Färgslitage, senare bemålning, krönet något slaget, dekorsprickor, bakstycke maskstunget. (122x59)
7 400 SEK | 2022-01-09 12:08 |
7 200 SEK | 2022-01-09 12:12 |
5 600 SEK | 2022-01-09 11:52 |
4 400 SEK | 2022-01-08 22:49 |
3 000 SEK | 2022-01-05 21:30 |
1 200 SEK | 2022-01-05 19:11 |
350 SEK | 2022-01-05 18:50 |
100 SEK | Start price |