Stengods. Delvis glaserad och förgylld. Stämplad, etikettmärkt. Bakre kant med glasyrbortfall, ställvis med krackelering. (35x36)
1 700 SEK | 2022-01-06 17:20 |
1 600 SEK | 2022-01-09 03:05 |
1 100 SEK | 2022-01-06 15:25 |
450 SEK | 2022-01-06 10:18 |
150 SEK | 2022-01-05 21:59 |
100 SEK | Startpris |