Med slipad girlangdekor. Antal från vänster: 1+11+10+10+11+12. Karaff med beläggning. Några delar med naggar. Bruksslitage. (Glasens höjd 7,5-14)
2 100 SEK | 2022-01-09 11:50 |
2 000 SEK | 2022-01-09 10:17 |
1 500 SEK | 2022-01-06 08:38 |
100 SEK | 2022-01-05 21:10 |
100 SEK | Start price |