Gafflar 6st, skedar 6st, plockgaffel samt kaffeskedar 10st. Plockgaffel med rostfritt stål. Bruksslitage, repor. (Längd 11,5-17,5, vikt 712g.)
4 200 SEK | 2022-01-09 00:35 |
4 000 SEK | 2022-01-07 12:55 |
3 800 SEK | 2022-01-07 06:17 |
3 400 SEK | 2022-01-05 18:31 |
3 000 SEK | 2022-01-06 10:41 |
2 100 SEK | 2022-01-05 19:14 |
100 SEK | Start price |