Olja på duk, motiv med båt. Signerad. (57x57)
5 200 SEK | 2022-01-08 22:05 |
5 000 SEK | 2022-01-09 09:48 |
4 000 SEK | 2022-01-08 21:41 |
2 700 SEK | 2022-01-08 21:16 |
1 700 SEK | 2022-01-08 04:50 |
1 300 SEK | 2022-01-07 23:52 |
1 100 SEK | 2022-01-07 10:41 |
750 SEK | 2022-01-05 22:41 |
700 SEK | 2022-01-05 21:23 |
600 SEK | 2022-01-05 22:29 |
500 SEK | 2022-01-05 18:53 |
450 SEK | 2022-01-05 18:52 |
150 SEK | 2022-01-05 18:32 |
100 SEK | Startpris |