48. Gustav Rudberg (1915-2001)

Olja på duk, motiv med båt. Signerad. (57x57)

Varenr 361850

9 Januar 2022 12:15

Hammerslag7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK 5 600 SEK2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK

5% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2625 SEK

5 200 SEK2022-01-08 22:05
5 000 SEK2022-01-09 09:48
4 000 SEK2022-01-08 21:41
2 700 SEK2022-01-08 21:16
1 700 SEK2022-01-08 04:50
1 300 SEK2022-01-07 23:52
1 100 SEK2022-01-07 10:41
750 SEK2022-01-05 22:41
700 SEK2022-01-05 21:23
600 SEK2022-01-05 22:29
500 SEK2022-01-05 18:53
450 SEK2022-01-05 18:52
150 SEK2022-01-05 18:32
100 SEK Startpris

2022-01-09 Månadsauktion, Söndag den 9 januari Kl.12.00, Borlänge

Eftersyn

Fredag kl.14-16.00 Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Købsprovision 22,5% Inkl. moms
Hammerslagsgebyr 30 SEK Inkl. moms