Bronserad och förgylld. Dekorerad med pärlbård. Krönt med rosett. Ljusarmar i mässing, för två ljus. Krönet senare, litet hål från montering. Färgslitage, fläckar, mindre fogsprickor. (Höjd 71)
3 800 SEK | 2022-01-09 01:03 |
3 600 SEK | 2022-01-09 10:30 |
3 200 SEK | 2022-01-05 18:09 |
3 000 SEK | 2022-01-06 20:55 |
2 400 SEK | 2022-01-06 13:25 |
1 600 SEK | 2022-01-05 19:01 |
150 SEK | 2022-01-05 18:46 |
100 SEK | Start price |