Matknivar 12st, matgafflar 11st, matskedar 17st, bordsskedar 18st, smörgåsgafflar 10st, bordsgafflar 3st, pastejkniv, serveringssked samt teskedar 19st. Bordsgafflar, smörkniv och smörgåsknivar i nysilver medföljer. Knivarna med rostfria blad. Bruksslitage, repor, bl.a. med stämplat och graverat monogram. (Vikt exklusive knivar 4600g., knivarnas vikt 983g.)
24 000 SEK | 2022-01-06 11:29 |
24 000 SEK | 2022-01-07 06:28 |
22 000 SEK | 2022-01-05 18:24 |
18 500 SEK | 2022-01-06 10:33 |
12 000 SEK | 2022-01-05 19:13 |
100 SEK | Start price |