Helblond. Modellnummer 1142. Bruksslitage, bl.a. med tillverkningsdefekter, mindre fläckar. Fem fat med smånaggar, en kopp med fotnagg. (Kopparnas höjd 6, diameter 11)
6 600 SEK | 2022-01-09 11:55 |
6 400 SEK | 2022-01-06 06:00 |
6 000 SEK | 2022-01-09 09:45 |
2 200 SEK | 2022-01-08 11:57 |
1 300 SEK | 2022-01-06 00:24 |
1 100 SEK | 2022-01-05 22:56 |
400 SEK | 2022-01-05 23:05 |
100 SEK | 2022-01-05 22:34 |
100 SEK | Start price |