Förgylld och patinerad brons. Krönt med keruber. Emaljerade urtavla. Urtavlan märkt Bavozet et Fils a Paris. Urtavla med skador och retuscher. Nyckel saknas. Fläckar, ytslitage. (Höjd 36, bredd 42)
6 000 SEK | 2022-01-09 12:13 |
6 000 SEK | 2022-01-09 12:17 |
4 600 SEK | 2022-01-08 18:44 |
3 400 SEK | 2022-01-06 16:44 |
2 000 SEK | 2022-01-06 11:45 |
1 900 SEK | 2022-01-06 08:37 |
600 SEK | 2022-01-05 22:52 |
550 SEK | 2022-01-05 19:02 |
500 SEK | 2022-01-05 21:46 |
350 SEK | 2022-01-05 19:14 |
100 SEK | Start price |