Bordsskedar 12st, bordsgafflar 12st, bordsknivar 12st, matskedar 3st, en matgaffel, teskedar 13st, kaffeskedar 12st samt smörknivar 2st. Bordsknivarna med rostfria blad. Graverat monogram. Bruksslitage, repor. (Vikt exklusive knivar 1921g., knivarnas vikt 720g.)
11 000 SEK | 2022-02-20 08:18 |
10 500 SEK | 2022-02-19 17:50 |
10 000 SEK | 2022-02-18 13:53 |
8 800 SEK | 2022-02-18 21:30 |
5 000 SEK | 2022-02-18 15:06 |
100 SEK | Start price |