Olja på duk, "Studie från Smedjebackens valsverk". Signerad och daterad 1930. Ställvis med krackelering. (48x64)
11 000 SEK | 2022-02-20 11:50 |
10 500 SEK | 2022-02-20 11:25 |
8 000 SEK | 2022-02-20 11:31 |
4 800 SEK | 2022-02-16 20:55 |
2 300 SEK | 2022-02-20 01:15 |
2 100 SEK | 2022-02-19 14:36 |
1 900 SEK | 2022-02-18 14:33 |
1 000 SEK | 2022-02-18 09:06 |
700 SEK | 2022-02-17 20:34 |
100 SEK | Start price |