Stål. Besatt med 12st diamanter. Med datumvisning. I träschatull med dokument och servicepapper. Bruksslitage, mindre repor på boett. (Diameter 25mm)
8 000 SEK | 2022-02-20 10:41 |
7 800 SEK | 2022-02-16 20:47 |
7 000 SEK | 2022-02-19 19:34 |
3 000 SEK | 2022-02-18 20:42 |
2 300 SEK | 2022-02-17 19:09 |
100 SEK | Start price |