Med handmålad dekor. Tekoppar 11st, tefat 11st, tekanna samt gräddkanna. Tekannan med skadad pip. Några delar med krackelering, bruksslitage, bl.a. med fläckar. (Kopparnas höjd 6,5, diameter 10)
3 200 SEK | 2022-02-18 20:22 |
3 000 SEK | 2022-02-18 19:27 |
2 800 SEK | 2022-02-18 18:45 |
2 200 SEK | 2022-02-17 19:07 |
100 SEK | Start price |