Matgafflar 12st, matskedar 6st, matknivar 12st, bordsgafflar 6st, bordsskedar 12st, kaffeskedar 11st samt serveringsbestick 4st. Knivarna med rostfria blad. Bruksslitage, repor. (Knivarnas längd 24, vikt exklusive knivar 2288g., knivarnas vikt 821g.)
13 000 SEK | 2022-02-20 08:19 |
12 500 SEK | 2022-02-19 17:53 |
12 000 SEK | 2022-02-18 14:05 |
10 000 SEK | 2022-02-18 21:35 |
7 200 SEK | 2022-02-16 16:58 |
100 SEK | Start price |