1. Okänd konstnär, 17/1800-tal

Olja på duk, kvinnoporträtt. Osignerad. Renoverad, fåtal rispor. (45x37)

Sale No 366764
Highlight!

Auction closed!
13 March 2022 12:20

Hammer price27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK 3 600 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK

Bidding

3 600 SEK2022-03-13 12:18
3 400 SEK2022-03-12 17:28
3 200 SEK2022-03-11 22:16
3 000 SEK2022-03-11 09:26
2 800 SEK2022-03-10 21:29
2 300 SEK2022-03-10 19:25
1 200 SEK2022-03-10 20:17
900 SEK2022-03-10 19:27
800 SEK2022-03-10 19:22
750 SEK2022-03-10 19:21
100 SEK Start price

2022-03-13 Månadsauktion, Söndag den 13 mars Kl.12.00, Borlänge

Finished

Preview

Fredag kl.14-16.00 Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Fees

Buyer's Premium 22,5% Inc. VAT
Fixed charge 30 SEK Inc. VAT

Payment service