Tekoppar 12st, tefat 13st, tekanna, sockerskål samt gräddkanna. Mindre bruksslitage, enstaka koppar med fläckar, en kopp med kantnagg, en kopps kant med tillverkningsdefekt/ytspricka. (Kopparnas höjd 6,5, diameter 9,5)
11 500 SEK | 2022-03-13 11:51 |
11 000 SEK | 2022-03-13 11:25 |
10 500 SEK | 2022-03-13 09:30 |
7 200 SEK | 2022-03-11 07:04 |
6 200 SEK | 2022-03-10 21:32 |
3 400 SEK | 2022-03-10 18:07 |
100 SEK | Start price |