Olja på duk, porträtt av Carl XIII. Osignerad. Dubblerad duk. Hårt krackelerad. (37x29)
7 000 SEK | 2022-03-13 12:09 |
6 800 SEK | 2022-03-13 11:04 |
6 200 SEK | 2022-03-13 12:03 |
5 400 SEK | 2022-03-13 10:56 |
4 000 SEK | 2022-03-12 07:51 |
3 800 SEK | 2022-03-13 08:10 |
2 100 SEK | 2022-03-11 21:32 |
1 600 SEK | 2022-03-11 17:10 |
1 500 SEK | 2022-03-10 18:01 |
1 500 SEK | 2022-03-10 20:18 |
250 SEK | 2022-03-10 20:18 |
150 SEK | 2022-03-10 19:29 |
100 SEK | Startpris |