12. Okänd konstnär, 1700-tal

Olja på duk, porträtt av Carl XIII. Osignerad. Dubblerad duk. Hårt krackelerad. (37x29)

Varenr 366759
Udvalgt

13 Marts 2022 12:20

Hammerslag13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK 10 000 SEK15 00 SEK16 00 SEK

7 000 SEK2022-03-13 12:09
6 800 SEK2022-03-13 11:04
6 200 SEK2022-03-13 12:03
5 400 SEK2022-03-13 10:56
4 000 SEK2022-03-12 07:51
3 800 SEK2022-03-13 08:10
2 100 SEK2022-03-11 21:32
1 600 SEK2022-03-11 17:10
1 500 SEK2022-03-10 18:01
1 500 SEK2022-03-10 20:18
250 SEK2022-03-10 20:18
150 SEK2022-03-10 19:29
100 SEK Startpris

2022-03-13 Månadsauktion, Söndag den 13 mars Kl.12.00, Borlänge

Eftersyn

Fredag kl.14-16.00 Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Købsprovision 22,5% Inkl. moms
Hammerslagsgebyr 30 SEK Inkl. moms