13. Herrarmbandsur, Omega, Seamaster De Ville, 18k

Automat. Armband i förgyllt stål. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Bruksslitage, glas med repor, urtavla med mindre fläckar. (Diameter 34mm)

Varenr 366824

13 Marts 2022 12:20

Hammerslag2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK 7 200 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK

7 200 SEK2022-03-13 12:07
7 000 SEK2022-03-11 10:41
6 800 SEK2022-03-13 11:29
6 400 SEK2022-03-10 22:43
4 800 SEK2022-03-10 19:56
4 600 SEK2022-03-10 18:37
2 100 SEK2022-03-10 18:46
1 000 SEK2022-03-10 18:02
100 SEK Startpris

2022-03-13 Månadsauktion, Söndag den 13 mars Kl.12.00, Borlänge

Eftersyn

Fredag kl.14-16.00 Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Købsprovision 22,5% Inkl. moms
Hammerslagsgebyr 30 SEK Inkl. moms