20. Gunnar Kalles

Träskuren figur, man med yxa. Signerad och daterad 2004. (Höjd 27)

Varenr 365309
Udvalgt

13 Marts 2022 12:20

Hammerslag27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK 3 800 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK

3 800 SEK2022-03-13 12:04
3 600 SEK2022-03-13 11:48
3 200 SEK2022-03-13 11:40
2 600 SEK2022-03-13 11:33
2 200 SEK2022-03-13 11:18
1 000 SEK2022-03-12 09:53
950 SEK2022-03-11 20:33
550 SEK2022-03-11 16:03
100 SEK2022-03-10 18:34
100 SEK Startpris

2022-03-13 Månadsauktion, Söndag den 13 mars Kl.12.00, Borlänge

Eftersyn

Fredag kl.14-16.00 Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Købsprovision 22,5% Inkl. moms
Hammerslagsgebyr 30 SEK Inkl. moms