Träskuren figur, man med yxa. Signerad och daterad 2004. (Höjd 27)
3 800 SEK | 2022-03-13 12:04 |
3 600 SEK | 2022-03-13 11:48 |
3 200 SEK | 2022-03-13 11:40 |
2 600 SEK | 2022-03-13 11:33 |
2 200 SEK | 2022-03-13 11:18 |
1 000 SEK | 2022-03-12 09:53 |
950 SEK | 2022-03-11 20:33 |
550 SEK | 2022-03-11 16:03 |
100 SEK | 2022-03-10 18:34 |
100 SEK | Startpris |