Bordsgafflar 12st, bordsknivar 12st samt bordsskedar 12st. Bruksslitage, knivarna med repor. (Knivarnas längd 20, vikt exklusive knivar 948g., knivarnas vikt 777g.)
7 200 SEK | 2022-03-13 11:22 |
7 000 SEK | 2022-03-13 11:52 |
6 600 SEK | 2022-03-12 16:37 |
6 200 SEK | 2022-03-10 21:21 |
5 800 SEK | 2022-03-10 19:44 |
100 SEK | Start price |