Konturerat brätte. Dubbla handtag. Svenska importstämplar. Repor, mindre bulor. (Längd 38, bredd 32, vikt 880g.)
5 400 SEK | 2022-03-12 16:30 |
5 200 SEK | 2022-03-12 12:03 |
5 000 SEK | 2022-03-10 21:12 |
4 800 SEK | 2022-03-10 19:28 |
500 SEK | 2022-03-10 19:58 |
100 SEK | 2022-03-10 18:47 |
100 SEK | Startpris |