Dekorerad med pärlbård. Kvadratisk fot med gallerkant. Klotformade fötter. Invändigt förgylld. Stämplad med svensk kontrollstämpel. Kulfötter undertill med hål. Sliten förgyllning. Hänkel med bulor. (Höjd 14, längd 19, vikt 177g.)
2 200 SEK | 2022-03-13 12:21 |
2 100 SEK | 2022-03-13 12:21 |
1 700 SEK | 2022-03-13 09:08 |
1 100 SEK | 2022-03-12 23:48 |
1 000 SEK | 2022-03-12 16:38 |
950 SEK | 2022-03-12 12:10 |
850 SEK | 2022-03-10 19:46 |
200 SEK | 2022-03-10 19:33 |
100 SEK | Startpris |