Skulpterat och bemålat trä. Lagningar, skador, kompletteringar, delvis senare bemålad, sprickor. (Längd 68)
7 600 SEK | 2022-03-13 12:08 |
7 400 SEK | 2022-03-13 11:56 |
5 600 SEK | 2022-03-13 10:28 |
5 000 SEK | 2022-03-13 10:46 |
3 000 SEK | 2022-03-12 13:46 |
1 700 SEK | 2022-03-11 18:27 |
1 200 SEK | 2022-03-10 22:04 |
450 SEK | 2022-03-11 11:21 |
250 SEK | 2022-03-10 22:26 |
150 SEK | 2022-03-10 19:26 |
100 SEK | Start price |