Mattallrikar 11st, djupa tallrikar 18st, förrättstallrikar 18st, assietter 18st, ett serveringsfat samt två såskannor. Varierande ålder. Bruksslitage, några delar med nagg och krackelering. (Mattallrikarnas diameter 26,5)
10 500 SEK | 2022-03-13 08:15 |
10 000 SEK | 2022-03-13 11:29 |
7 200 SEK | 2022-03-13 08:38 |
5 400 SEK | 2022-03-13 08:12 |
4 000 SEK | 2022-03-11 18:19 |
3 400 SEK | 2022-03-10 22:10 |
1 700 SEK | 2022-03-10 20:27 |
1 200 SEK | 2022-03-10 20:26 |
1 000 SEK | 2022-03-10 20:02 |
600 SEK | 2022-03-10 18:27 |
100 SEK | Start price |