Mönstrad. Monogramsignerad. Bruksslitage, fläckar, något nötta fransar .(260x180)
4 800 SEK | 2022-03-11 12:49 |
4 600 SEK | 2022-03-13 11:35 |
3 000 SEK | 2022-03-12 17:26 |
1 400 SEK | 2022-03-10 22:51 |
1 000 SEK | 2022-03-10 22:33 |
450 SEK | 2022-03-10 21:53 |
400 SEK | 2022-03-10 22:01 |
300 SEK | 2022-03-10 20:33 |
300 SEK | 2022-03-10 21:52 |
100 SEK | 2022-03-10 19:43 |
100 SEK | Startpris |