Emaljerad urtavla. Boettens baksida med graverat monogram. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Kedja i förgylld metall. Bruksslitage, boett med repor. (Diameter 50mm, vikt exklusive kedja 89,1g.)
6 800 SEK | 2022-03-10 18:36 |
6 600 SEK | 2022-03-10 19:57 |
5 000 SEK | 2022-03-10 19:35 |
150 SEK | 2022-03-10 19:27 |
100 SEK | Start price |