Fanerad i mahogny och valnöt, med intarsia. Låda med 23st skivor medföljer. Fungerar vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Några lister saknas, en list lös, nyckel till lock saknas, invändig kant med ytskada, märken, mindre fanerskador. Skivornas låda med skador. (Höjd 34, 56x50)
8 200 SEK | 2022-03-12 18:47 |
8 000 SEK | 2022-03-13 11:29 |
6 600 SEK | 2022-03-13 08:24 |
6 200 SEK | 2022-03-12 17:09 |
3 600 SEK | 2022-03-11 16:49 |
3 200 SEK | 2022-03-11 09:55 |
2 600 SEK | 2022-03-10 23:00 |
2 200 SEK | 2022-03-10 20:48 |
1 000 SEK | 2022-03-10 19:54 |
100 SEK | 2022-03-10 18:31 |
100 SEK | Startpris |