Delvis förgyllda. Med dekor av snäcka. Bruksslitage, bl.a. med repor, mindre förgyllningsslitage, en tallrik med litet nagg. (Diameter 24)
3 200 SEK | 2022-04-03 10:43 |
3 000 SEK | 2022-04-03 09:29 |
2 200 SEK | 2022-04-03 09:22 |
2 000 SEK | 2022-04-02 21:04 |
1 700 SEK | 2022-04-01 17:57 |
1 200 SEK | 2022-03-31 22:46 |
500 SEK | 2022-04-01 00:36 |
250 SEK | 2022-03-31 21:57 |
100 SEK | 2022-03-31 20:41 |
100 SEK | Start price |