Bemålad metall och mässing. Stämplad. Slitage, färgbortfall, mindre bulor. (Utfälld längd ca.118)
3 800 SEK | 2022-04-03 11:58 |
3 600 SEK | 2022-04-03 12:00 |
3 200 SEK | 2022-04-03 08:53 |
2 400 SEK | 2022-04-03 09:30 |
1 800 SEK | 2022-04-03 00:14 |
1 600 SEK | 2022-04-01 13:17 |
1 200 SEK | 2022-04-02 23:20 |
900 SEK | 2022-04-02 04:31 |
150 SEK | 2022-03-31 20:41 |
100 SEK | 2022-03-31 19:37 |
100 SEK | Startpris |