Bordsknivar 13st, bordsgafflar 12st, bordsskedar 17st, fiskknivar 6st, smörgåsknivar 12st, smörgåsgafflar 13st, efterrättsskedar 12st, smörknivar 4st, kaffeskedar 23st samt tesked med skada. Bruksslitage, bl.a. med repor. (Vikt exklusive knivar 2650g., knivarnas vikt 1680g., knivarnas längd 21)
16 500 SEK | 2022-04-02 20:22 |
16 000 SEK | 2022-04-02 09:40 |
15 500 SEK | 2022-04-01 09:01 |
6 000 SEK | 2022-04-02 09:23 |
2 800 SEK | 2022-03-31 23:08 |
1 400 SEK | 2022-04-01 00:22 |
1 200 SEK | 2022-03-31 23:16 |
1 000 SEK | 2022-03-31 20:22 |
850 SEK | 2022-03-31 20:24 |
750 SEK | 2022-03-31 19:31 |
100 SEK | 2022-03-31 18:57 |
100 SEK | Start price |