Detaljer i läder. Stämplad. Med dustbag. Bruksslitage, invändigt med mindre fläckar. (Höjd 28, längd 40)
10 000 SEK | 2022-04-03 12:06 |
9 800 SEK | 2022-04-03 12:07 |
7 400 SEK | 2022-04-02 20:41 |
7 000 SEK | 2022-04-03 10:45 |
4 200 SEK | 2022-04-02 12:45 |
3 000 SEK | 2022-04-01 20:17 |
2 700 SEK | 2022-04-01 14:16 |
2 200 SEK | 2022-04-01 00:29 |
2 000 SEK | 2022-03-31 22:22 |
1 500 SEK | 2022-03-31 23:00 |
1 000 SEK | 2022-03-31 19:34 |
650 SEK | 2022-03-31 19:33 |
100 SEK | Start price |