Bronserad och förgylld. Krön med skuren dekor av bl.a. roccailer och solformation. Tvådelat glas. Senare bronsering/förgyllning. Fogspricka, slitage. (Höjd 78, bredd 35)
4 200 SEK | 2022-04-03 12:04 |
4 000 SEK | 2022-04-03 12:05 |
3 400 SEK | 2022-04-03 10:59 |
2 000 SEK | 2022-04-02 05:33 |
1 500 SEK | 2022-04-01 15:33 |
1 500 SEK | 2022-04-01 16:13 |
1 300 SEK | 2022-03-31 22:55 |
700 SEK | 2022-03-31 22:41 |
400 SEK | 2022-03-31 21:58 |
100 SEK | Start price |