Matgafflar 12st, matknivar 12st, matskedar 12st, smörgåsgafflar 8st, smörgåsknivar 8st, efterrättsskedar 8st, serveringssked samt smörknivar 2st. Bruksslitage, repor. Knivarna med rostfria blad. (Vikt exklusive knivar 1641g., knivarnas vikt 1234g., knivarnas längd 20,5)
24 000 SEK | 2022-04-01 09:03 |
23 000 SEK | 2022-04-03 10:25 |
20 000 SEK | 2022-04-03 07:22 |
13 500 SEK | 2022-04-02 11:59 |
10 000 SEK | 2022-04-01 18:12 |
5 800 SEK | 2022-04-01 10:59 |
1 000 SEK | 2022-03-31 22:31 |
150 SEK | 2022-03-31 20:43 |
100 SEK | 2022-03-31 20:26 |
100 SEK | Start price |