Automat. Pie-pan urtavla. Förgylld stålboett. Med datumangivelse. Armband i stål. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Boettens baksida med graverat namn. Urtavla med fläckar och slitage. (Diameter 33mm)
6 600 SEK | 2022-04-24 11:24 |
6 400 SEK | 2022-04-24 01:35 |
5 400 SEK | 2022-04-24 10:20 |
4 600 SEK | 2022-04-22 15:17 |
3 800 SEK | 2022-04-23 17:49 |
2 600 SEK | 2022-04-22 15:19 |
2 200 SEK | 2022-04-22 15:06 |
1 000 SEK | 2022-04-22 15:16 |
200 SEK | 2022-04-21 22:18 |
150 SEK | 2022-04-21 20:18 |
100 SEK | 2022-04-21 20:08 |
100 SEK | Startpris |