Matknivar 6st, matgafflar 6st, matskedar 12st, bordsknivar 13st, bordsgafflar 12st, bordsskedar 12st, smörgåsknivar 6st, smörgåsgafflar 6st, fiskgafflar 4st, fiskknivar 4st, smörknivar 6st, kaffeskedar 14st, smörhundar 4st, ostkniv samt serveringsbestick 4st. Knivarna med rostfria blad. Bruksslitage, repor. (Matknivarnas längd 22,5, vikt exklusive knivar 2595g., knivarnas vikt 1620g.)
14 000 SEK | 2022-04-24 08:23 |
13 500 SEK | 2022-04-22 21:13 |
13 000 SEK | 2022-04-23 11:05 |
5 000 SEK | 2022-04-21 19:16 |
1 500 SEK | 2022-04-22 16:20 |
600 SEK | 2022-04-21 20:08 |
500 SEK | 2022-04-21 19:23 |
100 SEK | Start price |