Bronserad och förgylld. Krön med genombruten dekor. Fasettslipade sidoglas. Tvådelat glas. Monogramsignerad NM. Krön med lagningar. Bakstycke ställvis med maskhål. Sidoglas med sprickor, senare bronsering, slitage. (Höjd 93)
6 800 SEK | 2022-04-24 11:58 |
6 600 SEK | 2022-04-24 11:45 |
4 600 SEK | 2022-04-23 23:36 |
4 000 SEK | 2022-04-23 14:45 |
3 400 SEK | 2022-04-22 20:46 |
3 000 SEK | 2022-04-22 18:13 |
1 200 SEK | 2022-04-22 18:59 |
800 SEK | 2022-04-22 18:25 |
700 SEK | 2022-04-22 17:55 |
300 SEK | 2022-04-22 00:25 |
200 SEK | 2022-04-21 20:15 |
150 SEK | 2022-04-21 20:06 |
100 SEK | Start price |