Matknivar 12st, matgafflar 12st, matskedar 10st, bordsgafflar 12st, bordsknivar 12st, bordsskedar 12st, smörgåsgafflar 12st, dessertskedar 13st, kaffeskedar 13st samt serveringsbestick 5st. Knivarna med rostfria blad. Bruksslitage, repor. (Matknivarnas längd 22,5, Vikt exklusive knivar 3230g., knivarnas vikt 1622g.)
23 000 SEK | 2022-04-24 11:57 |
22 000 SEK | 2022-04-24 12:01 |
19 500 SEK | 2022-04-24 12:00 |
17 500 SEK | 2022-04-22 21:14 |
16 000 SEK | 2022-04-23 20:27 |
14 000 SEK | 2022-04-23 11:06 |
8 600 SEK | 2022-04-23 09:01 |
7 000 SEK | 2022-04-22 19:59 |
2 000 SEK | 2022-04-22 03:07 |
500 SEK | 2022-04-21 19:24 |
150 SEK | 2022-04-21 20:09 |
100 SEK | Start price |