Låda i ek. Löstagbart lock. Myntinkast. Med 10st rullar, vev och hörlur. Fungerar vid enklare test. Lockets gångjärn ej monterade. Slitage, främre lucka saknar lås, rullar med bl.a. skador. (Höjd 34, bredd 36, djup 23)
21 000 SEK | 2022-04-24 11:55 |
20 000 SEK | 2022-04-24 11:57 |
14 500 SEK | 2022-04-24 11:55 |
14 000 SEK | 2022-04-24 11:17 |
13 500 SEK | 2022-04-24 11:46 |
6 800 SEK | 2022-04-22 20:02 |
2 200 SEK | 2022-04-22 06:50 |
1 700 SEK | 2022-04-21 21:37 |
100 SEK | Start price |