Olja på duk, kvinnor och kerub i träd. Osignerad. Krackelering, lagningar, retuscher, duken med kantskador. Ram med sprickor och dekorbortfall. (125x101)
4 400 SEK | 2022-04-24 11:08 |
4 200 SEK | 2022-04-24 11:29 |
3 400 SEK | 2022-04-24 00:18 |
3 200 SEK | 2022-04-23 22:07 |
2 900 SEK | 2022-04-23 20:16 |
2 100 SEK | 2022-04-23 14:24 |
2 000 SEK | 2022-04-23 12:57 |
1 800 SEK | 2022-04-22 16:27 |
300 SEK | 2022-04-22 08:39 |
100 SEK | Start price |