Bordsgafflar 12st, bordsskedar 12st samt bordsknivar 12st. Bruksslitage, mindre repor. (Vikt exklusive knivar 922g., knivarnas vikt 735g., knivarnas längd 21)
5 000 SEK | 2022-04-24 08:28 |
4 800 SEK | 2022-04-22 21:17 |
4 200 SEK | 2022-04-23 23:35 |
3 800 SEK | 2022-04-23 10:48 |
500 SEK | 2022-04-22 18:20 |
250 SEK | 2022-04-22 17:05 |
100 SEK | 2022-04-21 20:13 |
100 SEK | Start price |