Bordsskedar 12st, bordsknivar 8st, bordsskedar 12st, smörgåsgafflar 7st, smörgåsknivar 8st, plockgafflar 3st samt två udda knivar. Knivarna med rostfria blad. Bruksslitage, repor. (Bordsknivarnas längd 20,5, vikt exklusive knivar 1055g., knivarnas vikt 820g.)
6 000 SEK | 2022-04-24 08:21 |
5 800 SEK | 2022-04-22 21:11 |
4 800 SEK | 2022-04-23 23:36 |
4 000 SEK | 2022-04-23 17:13 |
1 400 SEK | 2022-04-23 13:47 |
1 100 SEK | 2022-04-22 18:16 |
1 000 SEK | 2022-04-22 16:19 |
250 SEK | 2022-04-21 23:49 |
100 SEK | Start price |