Förgylld brons. Kvadratiska, mörkpatinerade socklar. Med reliefdekor av bevingade figurer, bacchus, tupphuvuden. Förgyllningsslitage, enstaka stötmärken, mindre bristningar. (Höjd 40)
49 000 SEK | 2022-08-02 15:48 |
48 000 SEK | 2022-05-15 11:53 |
41 000 SEK | 2022-05-15 10:14 |
38 000 SEK | 2022-05-15 00:07 |
30 000 SEK | 2022-05-14 22:47 |
25 000 SEK | 2022-05-14 18:37 |
22 000 SEK | 2022-05-14 15:31 |
18 000 SEK | 2022-05-13 17:41 |
14 500 SEK | 2022-05-13 11:07 |
10 000 SEK | 2022-05-13 09:05 |
3 200 SEK | 2022-05-13 09:23 |
2 900 SEK | 2022-05-12 20:05 |
300 SEK | 2022-05-13 08:43 |
150 SEK | 2022-05-12 20:36 |
100 SEK | Startpris |